Indra Markova, biedrības "Artemio" vadītāja

Saziņai: e-pasts indra.artemio@gmail.com, tālrunis +371 29403038.

Profesionālā un personīgā attīstība, pārmaiņas, gimenes un dzimtas jautājumi, latviskā dzīvesziņa un krāsas ir īpašo interešu vidū. 

LL.M., M.HRM (maģistra darbs organizāciju psiholoģijā), cand.M.Ed., supervizore apmācībā, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" vieslektore, mācību centra "Saskarsme" un profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestādes "Personāls" pasniedzēja, viena no Sistēmfenomenoloģijas biedrības dibinātājām, biedrības "Artemio" vadītāja, Starptautiskās sistēmisko sakārtojumu asociācijas (ISCA, International Systemic Constellations Association) pilntiesīga biedre.

Darba pieredze gandrīz divdesmit gadu garumā, cita starpā arī gatavojot un vadot dažāda veida profesionālās un pašattīstības apmācības, kursus, seminārus un meistarklases pieaugušajiem gan individuāli, gan grupās. 

Papildinātas zināšanas darbam ar krāsu terapiju (aura-soma) un metafori asociatīvajām (OH) kartiņām psihoterapijā, apguvusi sistēmisko sakārtojumu vadīšanu (pēc B.Helingera) Latvijā un Nīderlandes Helingera Institūtā, absolvējusi Folkloras skolu, skolojusies Seno Baltu zīmju enerģētiskajā sistēmā. Padziļinātas zināšanas un apgūtas papildu prasmes, apmeklējot profesionālos seminārus un meistarklases pie Latvijas un ārzemju speciālistiem (Artūrs Dombrovskis un Jeļena Borisova (Latvija, 2015, 2016), Delma Lopez (Argentīna, 2016), Aloys Leyendecker (Vācija, 2016), Arita Featherstone (Latvija, 2016), Sissy Lykou (Lielbritānija, 2016), Susanne Ehmer (Austrija, 2017), Barbara Hoogenboom (Nīderlande, 2017), Jan Jacob Stam (Nīderlande, 2017) u.c.).

"Ne reizi vien esmu pieredzējusi, ka gan sarežģījumi, kas saistīti ar darbu, ģimeni, veselību, gan juridisko līkloču aizsākums un risinājums ir meklējami mums ierastajā rīcības veidā, ko esam lietojuši gadiem ilgi. Izprotot to, pieņemot iespējamos cēloņus un apstākļus, kādos šāds rīcības modelis izveidojies un varbūt pat nodots mantojumā no paaudzes uz paaudzi, apsverot, ko varam transformēt un ko vēl ne, mums rodas iespēja apzināti turpināt ierasto vai rīkoties savādāk, tādējādi kļūstot apmierinātākiem ar dzīvi un veiksmīgāk veidojot profesionālās un privātās attiecības.